KOSMETIKA

VŠECHNY PRODUKTY PLEŤOVÉ A DEKORATIVNÍ KOSMETIKY PRO DOMÁCÍ PÉČI LZE V SALONU ZAKOUPIT TAK, JAKO I DÁRKOVÉ POUKAZY NA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ I NA VEŠKERÉ PRODUKTY.

 • PĚSTÍCÍ OŠETŘENÍ

  Účinné ošetření, které zlepšuje hloubkový i povrchový stav pleti.

  Cena 1000,- Kč

 • OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

  Cílené ošetření zabývající se specifickými problémy pleti. Rovnováhu pleti pomůže nastartovat Clear Face ampule. Ošetření se provádí bylinnou řadou.

  Cena 900,- – 1.000,- Kč

 • KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

  Ocení všichni, kterým se snižuje tonus pleti. Ochabující, unavenou pokožku pomůže nabudit Anti Age ampule a další kolagenové přípravky s dlouhotrvajícím účinkem. Výrazně zlepšuje stav pleti.

  Cena 1200,- Kč

 • ENERGETICKÉ A REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ

  Ošetření, které dodává pleti výživu, vitalitu a navrací pleti energii.
  Jaro / léto – hydratace. Pokožku nabudíme Anti Dry ampulí, následně pleť regenerujeme kyselinou hyaluronovou
  Podzim / zima – dodání energie. Během ošetření se do pleti zapracovává Energy ampule, na závěr je použit povzbuzující, pěstící krém.

  Cena 1200,- Kč

 • DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

  Specifické ošetření, kdy dochází ke zbavování pleti odumřelých buněk a škodlivin, k posílení imunity pokožky. Vhodné na jaře a na podzim nebo kdykoli, kdy chceme pleti pomoci s očistou.

  Cena 1200,- Kč

 • EXKLUZIVNÍ HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ S ANTI-POLLUTION EFEKTEM

  Účinná péče na ochranu pleti ve znečištěném prostředí města. Ošetření posiluje odolnost a ochranu pleti. Chrání pokožku před vyčerpáním a odbouráváním kolagenu, dodává ji energii a chrání ji před předčasným stárnutím.

  Cena 1350,- Kč

 • EXKLUZIVNÍ ANTI-AGE OŠETŘENÍ S LIFTINGOVÝM EFEKTEM

  Ošetření pleti, která ztrácí pružnost (výrazné vrásky, povadlá pokožka v obličeji). Liftingová masáž s použitím liftingového krému a anti-age přípravky vaši pleť vyhladí, projasní a zpevní. Na závěr pleť povzbudí liftingová ampule.

  Cena 1350,- Kč

 • STUDENÝ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE - ``VÍNOVÝ``

  Doporučuje se pro hydratační, omlazující ošetření, které má tonizační a osvěžující účinky.

  Studený parafín je vhodný pro všechny části těla a pro všechny typy pokožky, včetně citlivé. Je určen i k aplikaci na jinak těžko přístupná místa (kolena, lokty), a také v případě kontraindikace na horký parafín.

  Cena 90,- Kč

 • STUDENÝ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA NOHY - ``VÍNOVÝ``

  Cena 120,- Kč